hlasování pro

Fitness

roku

2020

Vyberte si své oblíbené fitness nebo pohybové centrum a hlasujte pro něj. Nová centra přibývají denně, pokud tedy nenaleznete to svoje oblíbené, sledujte naše stránky, nebo mu pošlete pozvánku na účast v anketě. 

Hlasování skončilo 3. 11. 2019

Jste centrum a

CHCETE SE PŘIHLÁSIT?

Přihlášení do dalšího ročníku bude spustěno v druhé polovině roku 2020. Už se můžete začít těšit.

Fitness centra

(Seřazená dle abecedy)

AZ fitness, brno

Třípatrové sportovně relaxační centrum najdete na ulici Pražákova 69 v nejvyšší budově ČR – AZ Tower. „Poskytujeme služby fitness, wellness, hypoxický trénink bez masky, masáže a mnoho dalšího. Parkování v budově pro klienty s platnou permanentkou a členstvím samozřejmě bezplatně! Mezi naše klienty patří nejen široká veřejnost, ale také mnoho profesionálních sportovců zastupujících ČR na mezinárodní úrovni. Na Facebooku a na Instagramu jsme AZ FITNESS Brno.“

Balance club brumlovka, praha

Balance Club Brumlovka je fitness a wellness klub na Praze 4. Hlavní filozofií klubu je přirozeně propojit zdravý vyvážený životní styl s relaxací. V Balance Club Brumlovka najdete prostornou fitness a cardiozónu, sály pro skupinové lekce (silové, body&mind či taneční), dále speciální sál pro Group Cycling, 25metrový bazén, relaxační zónu se saunovým světem a v neposlední řadě i střešní terasu.

BEFIT Energy CLUB, Příbram

Fitness klub nabízející komplexní služby v oblasti fitness. Klienti tu naleznou kardio zónu, funkční zónu, těžkou zónu, dva sály pro studiové lekce a wellness s finskou saunou a infrasaunou. Klientů jsou nabízeny služby na vysoké úrovni ať se jedná o studiové lekce či osobní tréninky. Ke klientům se snažíme přistupovat individuálně a splnit veškeré jejich očekávání.

Dream body fitness, kladno

Jsme tým mladých lidí, pro které je práce zároveň obrovským koníčkem. Poskytujeme veškerou péči a snažíme se zajistit příjemně strávený čas v našich prostorách. To vše každý den s úsměvem a přátelským přístupem ve fitness centru, ve kterém se budete cítit skvěle. Kromě fitness můžete také využívat moderní kruhový trénink milon a snáze tak dosahovat výsledků.

Dreamfit dock, praha

Fitness & wellness klub jedinečného designu s profesionálním vybavením. Krásné dispozice s množstvím denního světla dělají klub unikátním. Fitness je vybaveno stroji nejvyšší kvality od značek Life Fitness a Hammer Strenght, disponujeme samostatným sálem s funkční CrossFit zónou a sálem na skupinové lekce. Na relax slouží wellness zóna se saunou. Všechny tyto a další služby můžete využívat neomezeně s Vaším členstvím.

dreamfit chabry, praha

Místo, kde se studuje a vnímá pohyb. V prostorách posilovny, kardio zóny a sálu na skupinové lekce ti nabídneme širokou škálu služeb. Silový rozvoj, kondiční průprava, funkční trénink, přirozený pohyb, gymnastika, fyzioterapie i rehabilitace. V Chabrech pracujeme na propojení 3 základních pilířů: Přirozený pohyb – Inteligentní fitness – Zdravé a silné tělo.

Dreamfit ládví, praha

Ve světě už dávno přišli na to, že silné tělo = zdravé tělo. Soustředíme se na silový a kondiční trénink, chceme lidem ukázat, že dobře nastavený komplexní trénink s kvalitní technikou může pomoci všem. Nabízíme individuální tréninky, skupinové lekce a nebo i možnost týmových příprav v prostorách našeho gymu. To vše v pohodovém a přátelském prostředí Dreamfit Ládví.

fitness kinesis, vysoké mýto

Moderní fitness nabízející široký výběr skupinových lekcí jako: Fitness, Bosu, SLIMBOX, TRX, Spinning, Břicho/zadek, Břicho/Express, kruhový trénink, Tabata/HIIT a v neposlední řadě také výživové poradenství a individuální přístup.

Fitness svět pod palmovkou, praha

Budujeme rodinné fitness, které je díky atmosféře i vybavení první alternativou k velkým fitness továrnám. Nezůstáváme stát na místě – vylepšujeme, inovujeme. Máme rádi smysluplné novinky na trhu fitness. Zákazníky nesvazujeme, ale nasloucháme jim.

FIT4LIFE, Uherské hradiště

Naše fitness studio se specializuje především na cvičení s vlastní váhou, cvičení na hluboký stabilizační systém, kondiční cvičení, které Vás při pravidelných trénincích dostane brzy do formy. Můžete si k nám přijít zacvičit na skupinové lekce více kondiční jako třeba KRUHOVÝ TRÉNINK, TABATU, TRX nebo SLIMBOX. Více posilovací lekce jako BŘIŠNÍ PEKÁČ, BOSU, BODYSTYLING nebo posilovací trénink se zátěží FULLBODY. Chcete si uvolnit a protáhnout tělo navštivte naši YOGU. Nebo Vás více zajímá vyvážená strava a jak si správně sestavit jídelniček? Nebojte se Nás kontaktovat pro více informaci. Těšíme se na každého kdo se chce zajímat více o své zdraví.

omega centrum sportu a zdraví, olomouc

OMEGA centrum sportu a zdraví poskytuje nezvyklý počet volnočasových aktivit ve vysoké kvalitě na jednom místě. Fitness sekce o rozloze 900 m² je kompletně vybavena nejmodernějšími stroji značky TECHNOGYM v řadách ARTIS, SKILL a PURE. Funkční a strečinková zóna se může pyšnit konstrukcí OCTAGON od značky ESCAPE včetně nadstandardního vybavení stejné značky. Pro skupinové lekce je k dispozici multifunkční sál, sál pro taneční lekce a také vyhřívaný sál pro hot lekce, to vše o rozloze 500 m². Kromě nabídky raketových sportů v jednom areálu (tenis, badminton, squash) je v našem centru k dispozici exkluzivní relaxační wellness zóna se saunami, parní komorou, vnitřním a venkovním whirlpool, bazénem s protiproudem i masážemi a soláriem. Jako první centrum v ČR jsme před šesti lety otevřeli studio MILON CIRCLE. V neposlední řadě naše centrum disponuje beauty sekcí, do které spadá kadeřnický salón, kosmetický salón a pedikúra s manikúrou.